Szavaink születése, avagy mióta állat a mérleg?

VacskAnisha képe
Kategória:

Minden , ami van energia. Rezgés. Ami a fizikai világban valamilyen szinten meg tud nyilvánulni, besűrűsödött rezgés. Szavaink is.

Feltételezésem szerint amikor az EGY megszüli a kettőt, még tökéletesen érzékelik egymás minden rezdülését, átjárhatóság van közöttük. Nincs szükség arra, hogy gondolati rezgéseiket bármilyen formában kicseréljék. Ahogy a teremtésbe előrehaladunk, és megszületnek a különböző entitások ez az átjárhatóság fokozatosan halványul. A gondolatok kicseréléséhez már szükség van a telepátiára. A teremtmények gondolataik rezgését küldik egymásnak s a rezgés mintája a JEL, ez adja a gondolat JELentését. A telepátia egy ideig még működik a már fizikai testbe sűrűsödött entitás, így az emberi lény számára is, de egy idő után már nem, ill. már nem ez az általános. Ekkor a gondolati rezgéseket át kell lényegíteni, meg kell nyilvánítani a fizikai síkon. A test, a hangszálak segítségével hozza létre a rezgéseket, melyeket a fül „vesz”. Ez a folyamat a sűrűsödést írja le, a gondolati rezgés JELentése nem változik, csak sűrűsödik a folyamat során. Ez azt jelenti, hogy a teremtés rezgéseinek JELentése belesűrűsödik egy-egy szóba, összességében egy nyelvbe. Ebbe a nyelvbe, bele van sűrűsödve a teremtés maga, JELentése, a világ működését írja le.

A zoodiákus (állatöv) 12 csillagképéből 5, majdnem fele, érdekes módon nem állat. Tehát az állatöv nem allatov.jpgállatok csoportja. Ha magukat a csillagjegyeket kialakító csillagokat megnézzük, akkor elég nagy jóindulat kell ahhoz, hogy az egyes csillagképeket a nevükhöz hasonlatosnak nevezzük. Ha még azt is hozzáveszük, hogy ezek a csillagok sokszor irdatlan távolságokra vannak egymástól, és egymással a fizikai térben semmi kapcsolatuk nincs, akkor már kezdhetünk is kételkedni abban, hogy a velük dolgozó asztrológia egy komoly tudomány. Ne tegyük. Ugyanis itt nem arról van szó, hogy eleink felnéztek az égre, látták egy csillagokból formálódó állatot és ebből vezették le tudományukat, hanem arról, hogy megfigyelték, hogy amikor egy-egy adott energia érvényesül, akkor mely csillagok látszanak fent az égen. Tehát nem állatokról, hanem energia minőségekről van szó. Az éget épp uraló csillagok azt mutatják meg, hogy egy adott időszakban milyen ÁLLAPOTok az uralkodóak a Földön.

Itt most egy kis kitérőt kell tenni a magyar nyelvtan irányába, hogy megvizsgálhassuk e két egymáshoz hasonló szó kapcsolatát.

Állat-állapot.

A magyar ragozó nyelv, ami azt jelent, hogy egy adott szógyök ágadzik, bogadzik s így alkotunk újabb és újabb szavakat. A nyelvünk él. Igen kevés nyelv képes az elkelkápsztástalaníthatatlanságotokról is egyetlen szóval beszélni. Nálunk a ragok önállóan is értelmes szavak: ból-ből, ebből, abból. stb.

A nyelvtani kitérő után mos lássuk az állapot, és az állat szavunk kapcsolatát.

A szótő az áll. Ez állandóságot jelöl.

Az állat szavunk bizonyíthatóan állapotot is jelöl. Mindenki hallhatta már, hogy nálunk a nőt állattá degradálták régen....ugye azt mondták róla: ASSZONYI ÁLLAT. Namost....aki elhiszi, hogy BOLDOGASSZONY-SZŰZMÁRIA országában a nőt állatnak nézték...tehát egy állatot tiszteltek királnyőjükként...az higgye nyugodtan, megérdemli.

Akkor miről is van szó, amikor asszonyi állatról beszélünk? Asszonyi állapotban lévő nőről.

Állat=állapot.
A hab a tortán az, hogy az eredendő tudás (gyermek rajzok, barlangrajzok, népművészet) a folyamatokat NÖvénnyel, ill. NŐvel, oldalnézettel, az állapotokat állattal, ill. férfival, szemből nézettel JELeníti meg. Tehát az állat itt is állapotot JELent. Így tehát nyugodtan elfogadhatjuk, hogy ÁLLAPOT övünk van, amiknek a megJELenítése már könnyedén történhet tárgyakkal és emberekkel is.
A zoodiákus kifejezést nézhetjük jobbról, balról...bárhonnan, abban nem találunk mást, csak az állatot. Hogy lehet ez? Úgy, hogy nem a mi állatöv szavunkat fordítottuk a zoodiákus kifejezésből, hanem fordítva történt.

Az eredeti tudást az eredeti nyelven hozták létre. Ez a nyelv zavarodott össze a bibliai Bábel toronynál, melynek történetét fel lehet fogni történelmi eseményként is, és a szétszóró erő működésének megjelenítésének is. Akárhogyis van, a jelenlegi nyelvek ennek az eredendő nyelvnek széttöredezéséből épültek fel.

"A Sorbonne egyetem nyelvészei, akik összehasonlításokat végeztek számítógépek segítségével, a nyelvek ősiségének vizsgálata kapcsán, hogy mely nyelv őrzött meg legtöbbet az ősműveltség elemeiből, az ős-etimonokból, alapszavakból, a következő eredményre jutottak: a mai angol nyelv 4 % etimont, a latin 5 %, a héber 5 %, a csendes-óciáni nyelvek 7 %, az indiai mundakhol 9 %, a tibeti szanszkrit 12 %, az őstörök, türkmén 26 %, a mai magyar nyelv 68 % ős-etimont tartalmaz!"

A fenti példa, és a Sorbonne kutatásai alapján azt mondhatjuk, a mi nyelvünk őrzi a teremtés rezgéseit a legnagyobb, majdnem 70 %-os arányban, Ebbe a nyelvbe van belesűrűsödve a teremtés maga, s szavaink JELentése, a világ működését írja le.

Rajtunk múlik, hogy meg tudjuk e tartani, rajtunk múlik, hogy működtetjük e, éljük e a nyelvünket....MINENKI javára...

Mostanában dolgoztam a Grassalkovich majorban, ahol kétféle állatot tartottak.Az egyik kapun két oldalon ló van és nagy U alakú ló istálló, oszlopos, barokk tetővel.A másik kapun két oldalon marhák állnak.Az istállójuk, boltíves, barokk tetőszerkezettel.

Az Istálló belülről olyan fanatasztikusan szép, oszlopokon álló boltívek, a helyiség mennyezete, hogy a reneszánsz palotákban is elfogadható lenne.

A régi korokban az állatot is megbecsülték.

Para = fenomén
sz = személyes
t = többszörös
Paraszt = Parafenomén aki személyes többszörös

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

Belépve a választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.