Kozsdi Tamás : Hun erkölcs
I. Lesz úgy, hogy emberek, szervezetek, népcsoportok megkérdõjelezik mindazt, amiben mi hiszünk, ami a mi jogos örökségünk. A múltunkat meg lehet kérdõjelezni bárki által. De figyeljetek arra, hogy a megkérdõjelezés milyen szándékból ered. Mert valamit leszólni könnyû, de más érvekkel megtámadni már nehéz. Vegyétek észre ki az, aki csak támad, és ki az aki jogosan érvel. Ne féljetek hitetek és az igazatok mellett kiállni, és ne aggódjatok amiatt, ha nem tudjátok miként felelhettek a rosszindulatú támadásra. Legyetek hûek a hitetekhez, s a válasz is megadatik.
II. Szodoma és Gomora városa is elpusztult, azért mert egy igaz ember sem élt benne. Ebben az országban több igaz ember van, de mindannyian azokká kell váljunk. Ne sokasodjatok, ne tömörüljetek szervezetekbe mindaddig, ameddig ti magatok nem érzitek úgy, hogy a nagyobb közösség lángjai, lelki hajtómotorjai lehettek. Keressétek azok társaságát, akikrõl érzitek, hogy ilyen személyek, és hamarosan ti is olyanná váltok. Ez egyéni feladat, nem közösségi. Mert lesz olyan, hogy megszólítanak az utcán, a médiában hogy "állj közénk és építsd ezt vagy azt a rendszert". Mi hunok, a Tudás õrzõi, átlátjuk azt, hogy a gyülekezés, s tömörülés az egyének egyéniségének halálához vezet. Egyénekbõl épül fel a hatékony rendszer, nem tömegekbõl! Vigyázzatok a beszervezõkre akik pártok, vallási csoportok álcája mögé bújnak és Istent vagy a jólétet hirdetik. Mind a kettõ a lelked csapdája! Ismerd fel önmagad és vállald fel önmagad.
III. Soha ne állítsd, hogy Te tudod az igazságot. Mindannyian hordozzuk az igazság egy részletét. De a teljes egész sosem lehet egy emberé, mert csak ember. Nyújtsd a világ számára a Te igazság részedet önzetlenül, szabad akaratodból, hogy a teljesebb igazság felszínre kerülhessen. Mert volt úgy, hogy az igazság legapróbb részlete is a sötét leplek alatt nyugodott, és lesz úgy, hogy bár az igazság napvilágot látott újra, mégis sötét leplek próbálják beárnyékolni azt. A Te akaratodon sok múlik, engeded-e, hogy a Te igazság részed sohase kerüljön napvilágra? Mit ér az életed, ha nem adod a világnak mindazt, ami vagy?
IIII. Soha ne szégyelld kimondani amit látsz, amit érzékelsz. Ha elhallgatod, vagy nem veszel tudomást a körülötted zajló világról, annak részévé, rabjává, befolyásoltjává váltál. Ha már a legszûkebb környeztedben, a családodban sem mered felvállalni saját gondolatod, egyéni világszemléleted, hogyan adhatnád tudtára a világnak, hogy vagy? Magyarországon nagyon régóta nem szokás õszintén, nyíltan beszélni. Mi Hunok, érezzük ennek a lelki terhét. Mi Hunok nem veszünk még több keresztet a vállunkra és nyíltan felvállaljuk saját gondolatainkat, úgy hogy közben a másikat nem alázzuk meg, a másikat nem kérdõjelezzük meg és a másikat nem romboljuk, de tudtára adjuk, hogy mi hogyan gondolkodunk. Vannak nézetekben, hitekben különbségek. Ezt minden Hun lélek elfogadja, mert átlátja, hogy ha a véleményéért agresszíven küzd, nem jut megegyezésre; s ugyanígy ha behódolóan viselkedik nem éri el belsõ lelki egyensúlyát sohasem. Csak a másik véleményének tiszteletével és alázatos elfogadásával lehet társadalmi kötelékeket kiépíteni.
V. A történelmünk során sokszor próbálták nemzetünk eltiporni, a térképrõl is eltüntetni. Mi mindannyiszor talpon maradtunk és nem egyszer a minket fojtogató uralmi rendszer ellen fellázadva, gyors, határozott és erõs fellépéssel idõszakosan megálljt parancsoltunk. Ez a veszély ma sem múlt még el! A Tudás népét csak úgy pusztíthatják el, ha elvágnak bennünket az Egyetemes Tudástól. Ezért mindannyian arra törekszünk, hogy nap-nap után ismereteinket gazdagítva, tudásunkat tudatalattinkból újra felhozva méltó helyére helyezzük vissza Hun birodalmunkat. Nem bûnös ez a nemzet, nem alávaló mint ahogy idegen érdekek programozzák tudatunkat. A Hun ember átlátja, hogy alaptalanok ezek a vádaskodások, és csak olyanok hangoztatják, akik a legalávalóbbak közül származnak. Megértjük félelmeiket, és rosszindulatú tetteiket és gondolataikat átformáljuk határozott, õszinte, tiszta Hun akarattá. Így váltjuk meg a világunkat felemésztõ ellenerõk mérhetetlen birodalmát.
VI. Lesz úgy, hogy a hitünkért támadni fognak. Mondd el minden ilyen rosszindulattal feléd fordulónak, hogy minden földi dolog elõtt, az EGY igaz Istenben hiszel, és feltétel nélkül szolgálod a Szent Koronát és a Magyar Királyt. Elmondod, hogy a Hun nép sohasem volt pogány nép. 17,000 év óta az Egy Istenhiten él és a Szent István kori római kereszténységhez való csatlakozás egy szükséges lépés volt, de nem újkeletû. A hunok hite az õsi Szkíta valláson, a Jézusi szeretet tanításon és a Manicheizmuson alapuló Uruki-Mani vallás. Nem tagadod meg Buddha és Zarathusztra tanait sem, ahogyan sohasem mondasz ítéletet más, a Földön ma létezõ egyház és vallás hitrendszerére, belsõ értékeire.
VII. A magyar nyelvünket hosszú évtizedek óta módszeresen és tudatosan alakítják és módosítják idegenszívûek. A magyar nyelv fenntartásának legfõbb oka az, hogy kiejtése, hangképzése közben olyan energia rezgéseket kelt, amely teremtõ erõvel bír. Minden szépen és tisztán magyarul beszélõ ember, teremtõ erõvel rendelkezik. Nem engedjük, hogy idegen nyelvek helyesírási szabályai a magyar nyelvre alkalmazottá válhassanak. Mi Hunok nem használunk idegen kifejezéseket, és magyarul fejezzük ki gondolatainkat. A magyar nyelv a leggazdagabb szókincsû az egész világon, nincs olyan idegen kifejezés, amit magyarul ne lehetne elmondani. Törekedjünk a szép, hangsúlyos magyar beszédmódra.
VIII. Kérlek törekedj az alábbiak elsajátítására mindennapi életedben:
Törekedj az egészséges életre.
Érezd, hogy az egész létezés egy tagja vagy. Tudd, hogy nélküled a világ nagyon is szegény lenne, mert csak Veled tökéletes és egész. Minden nap tedd fel magadnak a kérdést, Én hogyan járultam hozzá a nagy egészhez?
Alakítsd ki a felelõsség érzetedet, vállalj felelõsséget másokért.
Fejleszd ki azt a tudatot, hogy amit érzel vagy gondolsz annak következménye van és hatása is. Kontrolláld mindkettõt és tudatos legyél abban, hogy mikor vegyék észre a körülötted élõk ezeket? Átkot sohase mondj másra, mert beteljesülve visszaszáll fejedre. Vigyázz gondolataidra, mert teremtõ erõvel bírnak. Ha kívánsz valamit légy pontos, mert ha csak félvállról veszed a gondolataid, akkor nemcsak azt kapod amire gondoltál, hanem azt is amit esetleg pont el akartál kerülni. Légy tehát tudatos. Tiszted a sors humorérzékét.
Fogadd el, hogy eredeti lényeged az a belsõdben található, nem a külsõben. Az élet egy híd, bolond aki házat épít rá. Ne törekedj anyagi javaid mérhetetlenségig való halmozására, miközben lelked elporlad a szellemi táplálék hiánya miatt. Csak azt viheted tovább, ami a lelkedben van, a tudásod, a hited és a szeretetedet. Minden mást itt hagysz másoknak.
Mondj le az elismerésekrõl. Alakíts ki egy szellemi mérleget. Az egyik serpenyõ legyen a külvilágra nyitott szív, a másik pedig a belsõ szilárdság és állhatatosság. Bármit teszel, azt ne a vágyaidból és külsõ világ kényszereibõl tedd, hanem magasabb szintrõl kiindulva tedd. Szeretetbõl és szabadságból cselekedj. Szabad akaratból.
Végül pedig arra kérlek, fejleszd ki a hálaérzetet mindazokért ami van, amit az átlag ember természetesnek vesz. A létezés iránti hálát! Tudd, hogy semmi sem magától értetõdõ. Ha megtanultál a jóért hálásnak lenni, hogy van víz mi lemossa arcod porát, van étel, mely enyhíti éhségedet és van tiszta levegõ, mely nélkül néhány perc alatt élettelen lennél akkor tanulj meg hálás lenni a rosszért is. Mert minden ami rossz azért jön veled szembe, hogy felhívja a figyelmed valamely oldaladra, amit ha megértesz a lelked nemesedhet általa.
Alakítsd úgy az életed, ahogy a fentiekben kértelek erre. Ne külön cselekedd ezeket, hanem együtt éld ezeket. Ha így teszed az angyalok védelme és segítsége lesz veled minden pillanatban mind földi élted és mind magasabb síkbeli léted során.
Az alapdokumentumot Ybario 2002. Augusztus 25.-én foglalta írásba.
- Raistigle blogja
- A hozzászóláshoz regisztráció és belépés szükséges
- 1346 olvasás
A kifejlesztett hálaérzésemmel.... köszönöm, hogy megismertettél ezekkel a már szinte univerzumi törvényeknek is nevezhető gondolatokkal.